Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Uszczelnienia mechaniczne - urządzenia pomocnicze - chłodnica typu CH1

Urządzenia pomocnicze - chłodnica typu CH1
 •  zbiornik cieczy zaporowej z chłodnicą

 •  modułowa konstrukcja

 •  konstrukcja wielopłytowa

 •  wszystkie elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej

 •  praca ciągła i okresowa

 • do instalacji pomocniczych uszczelnień podwójnych

Zbiornik cieczy zaporowej z chłodnicą typu CH1 stanowi wyposażenie pomocnicze podwójnych uszczelnień mechanicznych czołowych, pracujących w urządzeniach przemysłu petrochemicznego, chemicznego, nafty i gazu oraz elektrowniach.

Budowa opatentowanej chłodnicy CH1 spełnia wszystkie wymagania dotyczące uszczelnień mechanicznych zgodnie z wytycznymi 4 edycji API 682. Zbiornik jest wyposażony we wszystkie niezbędne przyłącza do montażu dodatkowych elementów, takich jak przetwornik poziomu, przetwornik ciśnienia, przetwornik temperatury, przetwornik przepływu, zawory regulacyjne, pompa czy różnego rodzaju uchwyty mocujące. System modułowy umożliwia dowolną kombinację z szeroką gamą komponentów. Układ zapewnia realizację wszystkich podstawowych funkcji systemu bariery/bufora potrzebnych do prawidłowego działania uszczelnienia czołowego. Elementy układu mogą zostać wyposażenie w narzędzia sterujące pracą podzespołów w trybie półautomatycznym lub automatycznym. Na bieżąco utrzymywane jest ciśnienie w zbiorniku, a wbudowany przetwornik poziomu emituje sygnał za każdym razem, gdy poziom płynu barierowego/buforowego jest zbyt niski powodując jego uzupełnienie. Dodatkowo ciecz buforowa/zaporowa może posiadać wymuszony obieg, co zapewnia chłodzenie uszczelnienia i zapobiega pracy na sucho.

Modułowa budowa umożliwia rozbudowę i dowolną konfigurację systemu, zapewniając przy tym łatwy montaż i demontaż oraz możliwość czyszczenia wszystkich jego elementów w przeciwieństwie do chłodnic z wężownicą i spawanymi denkami. Ponadto chłodnica z wężownicą znacznie ustępuje chłodnicy płytowej CH1 pod względem wydajności chłodzenia ze względu na kilkukrotnie mniejszą powierzchnię wymiany ciepła.

 

Zakres stosowania chłodnicy typu CH1

 •  pojemność: 10 ÷ 60 dm3 – inna pojemność na zapytanie

 •  ciśnienie pracy: do 40 bar

 •  temperatura pracy: do 260 °C

 •  czynnik chłodzący: standardowo woda lub glikol, inne na zapytanie

 •  instalacje pomocnicze: API 682 (PN-ISO-21049)

Ze względu na modułową budowę, istnieje możliwość wy­ko­ny­wa­nia chłodnicy w dowolnej konfiguracji ma­te­ria­ło­wej o niestandardowej pojemności dobranej indywidualnie do potrzeb użytkownika.


Aktualności

Uszczelnienia mechaniczne - nowość w ofercie firmy
 

Sprawdź nasze referencje
Zapraszamy do prezentacji najnowszych referencji.Więcej informacji >>
 

 


43-300 Bielsko-Biała
ul. Grunwaldzka 42

tel./fax 33 8101651, tel. 33 8143000
e-mail: rem-masz@list.plWitryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA